O nas

Naszym głównym celem jest profesjonalna obsługa zarówno klientów hurtowych jak i detalicznych. Jesteśmy przekonani, że Naszą wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalizmem sprostamy oczekiwaniom każdego klienta który do Nas trafi.
 
Ponieważ każdy klient jest dla Nas bardzo ważny, to oprócz salonu sprzedaży posiadamy magazyn o powierzchni kilkuset metrów zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Boya Żeleńskiego 12. Jest dla Nas niezwykle ważny fakt, aby Nasi klienci hurtowi mieli u siebie Towar najszybciej jak to tylko możliwe.
Dla Naszych klientów detalicznych dysponujemy salonem sprzedaży zlokalizowanym przy ulicy Matuszczaka 1G w Rzeszowie. Nasza ekspozycja produktów, możliwość przetestowania sprzętu na miejscu jak również możliwość wypożyczenia powoduje, że zawsze jesteśmy o krok do przodu....przed konkurencją. Ale przecież my nie mamy konkurencji :-). To właśnie dlatego od kilkunastu lat tacy klienci jak Pan Józef odwiedzają Nas regularnie zasiadając przy pysznej kawie. To właśnie tacy klienci jak WY motywują Nas do codziennego działania, do chęci podniesienia powieki każdego ranka i zmierzenia się z tymi dobrymi, średnimi i złymi aspektami prowadzenia wspólnych działań na arenie biznesu.
 
Ze względu na Nasze geopolityczne położenie mamy tysiące klientów z Ukrainy którzy codziennie odwiedzają Naszą firmę. Nasz szeroki asortyment i konkurencyjne ceny sprawiają, że grono zadowolonych klientów rośnie każdego dnia. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, sklepu stacjonarnego czy Naszego profilu w mediach społecznościowych.
 
Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą i współpracy z Nami.

TAK MY rozdajemy karty

 

 Pobierz artykuł w PDF